Het team


Patrick Westelinck

Directeur

0495 22 31 55

patrick.westelinck@fbaa.be 

Hans Dewit

Attaché

0474 91 98 09

hans.dewit@sociaalfonds.be

Stefaan Liessens

Directiesecretaris

0474 98 11 25

stefaan.liessens@sociaalfonds.be


Veronique Swijsen

Sectorconsulente

0476 92 70 66

veronique.swijsen@sociaalfonds.be

Elisabeth Salaets

Sectorconsulente

0472 62 91 39

elisabeth.salaets@sociaalfonds.be

Hans Robberechts

Verantwoordelijke planning FCBO (Vlaanderen)

0477 22 51 85

hans.robberechts@sociaalfonds.be


Zühal Altinkaya

Sectorconsulente Wallonië

& Brussel Hoofdstedelijk Gewest

0483 81 60 46

zuhal.altinkaya@fondssocial.be

Nathalie Engwanda

Administratief medewerkster

02 240 16 55

nathalie.engwanda@fbaa.be

Nisrine Ghali

Administratief medewerkster

02 240 16 44

nisrine.ghali@sociaalfonds.be


Pascale Verdoy

Lesgeefster permanente opleiding en verantwoordelijke planning FCBO (Wallonië en Brussel)

0472 28 24 64

pascale.verdoy@fcbo.be

Filiep Houthoofdt

Lesgever permanente opleiding

0478 57 71 95

filiep.houthoofdt@sociaalfonds.be

Patrick Knierim

Lesgever basis- en permanente opleiding

0474 02 86 20

patrick.knierim@sociaalfonds.be


Geert Aerts

Lesgever basis- en permanente opleiding

0478 88 00 76

geert.aerts@sociaalfonds.be

Danny De Wilde

Lesgever basis- en permanente opleiding

0478 29 94 05

danny.dewilde@sociaalfonds.be

Nancy Janssens

Hoofdboekhoudster

02 240 16 56

nancy.janssens@fbaa.be